OE - org. diel

Sada org. filtrov FOCUS MK3 C-MAX 1.6 TDCI OE

Sada org. filtrov FOCUS MK3 C-MAX 1.6 TDCI OE
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1000155
Part number
1359941_1848220
Serial number (S/N)
17801951709013
Podľa značky
Ford
85.60 € bez DPH
102.72 €Cena s DPH
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)    
 Hodnotenie produktu
5/5
Sada org. filtrov FOCUS MK3 C-MAX 1.6 TDCI OE

NOVÁ FILTRAČNÁ SADA používaná v autách FORD.

ORIGINÁLNY VÝROBOK FORD

Súprava obsahuje:

  • OLEJOVÝ FILTER FORD 1359941
  • PALIVOVÝ FILTER FORD 1780195
  • ČISTIČ VZDUCHU FORD 1848220
  • FORD 1709013

POUŽITIE:

Značka, model, typ KW CCM KM Dátum výroby

  • FORD C-MAX II (DXA / CB7, DXA / CEU) 1.6 TDCi 70 KW 1560 CCM 95PS 2010 / 12-> ...
  • FORD C-MAX II (DXA / CB7, DXA / CEU) 1.6 TDCi 85 KW 1560 CCM 115PS 2010 / 12-> ...
  • FORD FOCUS III 1.6 TDCi 85 KW 1560 CCM 115PS 2010 / 07-> ...
  • FORD FOCUS III 1.6 TDCi 70 KW 1560 CCM 95PS 2010 / 07-> ...
  • FORD GRAND C-MAX (DXA / CB7, DXA / CEU) 1.6 TDCi 70 KW 1560 CCM 95PS 2010 / 12-> ...
  • FORD GRAND C-MAX (DXA / CB7, DXA / CEU) 1.6 TDCi 85 KW 1560 CCM 115PS 2010 / 12-> ...
  • FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.6 TDCi 55 KW 1560 CCM 75PS 2013 / 09-> ...
  • FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.6 TDCi 70 KW 1560 CCM 95PS 2013 / 09-> ...
  • FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi 1.6 TDCi 85 KW 1560 CCM 115PS 2013 / 09-> ...

Technické dáta

OLEJOVÝ FILTER FORD 1359941 / FORD1359941

Výška [mm] 83

vonkajší priemer [mm] 71,5

Typ filtra Filtračná vložka

vnútorný priemer 1 [mm] 26

Vnútorný priemer 2 [mm] 25,5

PALIVOVÝ FILTER FORD 1780195 / FORD1780195

vonkajší priemer [mm] 96,5

Výška [mm] 109

ČISTIČ VZDUCHU FORD 1848220 / FORD1848220

vonkajší priemer 1 [mm] 157

vonkajší priemer 2 [mm] 153

vnútorný priemer [mm] 70

Výška [mm] 207

Okrúhly tvar

KABÍNOVÝ VZDUCHOVÝ FILTER FORD 1709013 / FORD1709013

Typ filtra Filter s aktívnym uhlím

Dĺžka [mm] 254

Šírka [mm] 203

Výška [mm] 36

Náhrady

FORD 1776360

FORD 1709013

VOLVO AV6N19G244AA

VOLVO 31404958

VOLVO 31369455

FORD AV619601AD

FORD 7M519601AC

FORD 76899132

FORD 1848220

FORD 1708877

FORD 1496204

VOLVO 31370984

VOLVO 31338216

VOLVO 30792881

FORD AV6Q-9D410-AA

FORD AV6Q-9155-AA

FORD 1780 195

FORD 1677518

FORD 1677 518

MAZDA Y650-13-480

VOLVO 31321475

BMW 11427805978

CITROËN 1109Z6

CITROËN 1109Y2

CITROËN 1109T3

CITROËN 1109AY

CITROËN 9641837780

FIAT 9467565780

FORD 2S6Q6714AB

FORD 2S6Q6714AA

FORD 1359941

FORD 1357941

FORD 1254385

FORD 1147685

MAZDA Y40114302A

MAZDA Y401143029A

MAZDA Y40114302

MAZDA Y10114302

PEUGEOT 1109Z5

PEUGEOT 1109Y1

PEUGEOT 1109S5

PEUGEOT 1109AY

PEUGEOT 9656432180

PEUGEOT 536 996

SUZUKI 1651073J02000

SUZUKI 1651073J02

SUZUKI 1651073J01000

SUZUKI 1651073J01

SUZUKI 1651073J00000

SUZUKI 1651073J00

TOYOTA SU00100804

TOYOTA SU00100741

VOLVO 30735878

(popisy a špecifikácie)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
Rozumiem
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.